Hakkımızda

Ülkemizde Bilişim Sektörünün yeni yapılanmaya başladığı 1990 yılında kurulmuş olan Data-Es Bilgisayar Sistemleri Ltd. Şti. Çözüm odaklı projeler konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile Türkiye genelinde bir çok başarılı projeye imza atmıştır.

Gelişen sektör yapısı ile birlikte çözümlerini daha geniş pazarla sunabilmek için 2007 yılında İstanbul ilinde de bir yapılanma gerçekleştirmiştir. 2011 yılına geldiğimizde EPSON Plotter ürün grubu ile sağladığı çözümler ile Sektörün öncü firmalarında biri haline gelmiştir.

Dünyanın önde gelen teknoloji üreticilerinin ürünleri satışını yapan firmamız özellikle EPSON , IBM , Zebra , LOGO ürünleri konusunda uzmanlaşmıştır.

Epson CD/DVD Robot ürününü, firmamız geliştirdiği yazılım ile birlikte DICOM uyumlu olarak Hastane PACS sistemlerinde kullanılması sağlamıştır.

EPSON , XEROX , ZEBRA , METROLOGIC , BIXILON ,LG NOTEBOOK ürünlerinin Yetkili Servis hizmetlerini veren firmamız Deneyimli uzman kadrosu ile aynı zamanda Marka bağımsız olarak da tüm bilişim ürünlerine hizmet vermektedir.

Firmamız 2010 yılında İnterpro Medya’nın İlk 500 Bilişim Şirketi sıralamasına 414 sıradan giriş yaparak bir başarıya daha imza atmıştır.

 
Top